OBSAZENOST

REZERVACE UBYTOVÁNÍ


O PENZIONU

Náš cyklopenzion vznikl přestavbou ze starého řadového domu. Jelikož stojí v ochranném pásmu Národního parku Podyjí, bylo nutné jeho podobu citlivě zasadit do okolní architektury.

Penzion se skládá ze tří budov. V uličním domě je jeden třílůžkový apartmán, recepce a velká společenská místnost s TV a společnou kuchyní. Uličním domem se prochází do dvora, ve kterém jsou další 4 apartmány (dva třílůžkové a dva čtyřlůžkové). Do každého z nich se vchází vlastním vchodem. Ve dvoře se také nachází zastřešená terasa vybavená zahradním nábytkem a zahradním grilem, který je Vám plně k dispozici. Také zde najdete malé sportoviště se třemi venkovními posilovacími stroji a sklady pro úschovu Vašich kol. Ze dvora se vstupuje i do našeho vinného sklípku.

Ze zadní strany dvůr uzavírá stodola. Naše rodina se zabývá vinohradnictvím a ve stodole máme potřebné zázemí k ošetření vinohradu. Nad stodolou v podkroví jsou vybudovány další tři apartmány. Všechny jsou dvoulůžkové.

Za penzionem je upravená kamínková plocha určená k parkování. Na ni navazuje louka, která je našim hostům také k dispozici, např. k hraní míčových her, badmintonu, frisbee apod. Je zde postavená i dětská houpačka se skluzavkou a venkovní ohniště s posezením.

Ochutnávkový stánek

Jen pár desítek kroků za naším penzionem najdete viniční trať Staré vinice a u ní turisty vyhledávaný ochutnávkový stánek Znovínu Znojmo.