REZERVACE UBYTOVÁNÍ


KNIHA NÁVŠTĚV


No tak my jsme byli v Penzionu Staré vinice ubytovaní ještě před "zkouškou" knihy návštěv a byli jsme nadmíru spokojeni. Perfektní zázemí, ochota majitelů, vstřícnost nejen k cyklistům, ale i k rodině s dětmi. Můžeme jen doporučit

rodina Horákova, 1. 8. 2013

Moc hezký penzion na dobrém místě, vkusně a účelně zařízený, s kuchyňkou, uzavřený se skvělým zázemím pro cyklisty, perfektní posezení s grilem, skvělý servis majitelů, krásné okolí pro výlety - kousek i do Rakouska. Prostě vřele doporučuji všem - i my se určitě zase rádi vrátíme!

Radka Číhalová, 1. 8. 2013

Doporučuji všem, kteří si chtějí užít atmosféru vinařské oblasti v novém a čistém penzionu. Pánská cyklistická jízda s týdenním pobytem okořeněná večerními ochutnávkami vína z místního sklepa a k tomu grilovačky v nás zanechaly příjemné vzpomínky. Tímto chci poděkovat za perfektní servis majitelce penzionu.

Daniel Oravec, 30. 7. 2013

Můžeme jen DOPORUČIT !! Penzion je v podstatě nový. Tedy veškeré vybavení, pokoje atd. voní ještě novotou. Pěkně vybavená kuchyňka, společenská místnost, venkovní posezení, vlastní sklípek. Pro rodinu, cyklisty naprosto ideální. Skvělé možnosti výletů.

rodina Brokešova, 28. 7. 2013

Děkujeme za krásný víkend prožitý u Vás v době jarního putování po vinicích se Znovínem. Těšíme se na podzimní akci, jakmile dáme dohromady termín, zarezervujeme si místo. J.Šímová

Jana Šímová, 22. 7. 2013

Chtěl bych tímto za celou rodinu poděkovat za vkusné moderní zázemí pro naše výlety po nádherném vinařském kraji. V případě naší budoucí návštěvy Havraníků je Penzion Staré vinice jasná volba!

Milan Chlada, 19. 7. 2013

Stránka: ... | | | 8