REZERVACE UBYTOVÁNÍ


KNIHA NÁVŠTĚV


S ubytováním jsme byli velice spokojeni. Nově a čistě zařízené apartmány, příjemný personál a úžasná poloha na cyklovýlety. Určitě doporučujeme!

Jirka, Pavel, Luboš, Bohuš, 14. 5. 2015

Můžeme jenom doporučit, přístup majitelů je příkladný a velice vstřícný.Krásné ubytování. Petr a Jana 22.9.2014

Petr Sigl, 22. 9. 2014

Jedním slovem:SUPER!!!!!!!! 15.9.2014

Boris a Alena, 15. 9. 2014

Naša skupina 21 cyklistov a turistov s jadrom seniorov, doplnená mladšími generáciami detí a vnučiek navštívila penzión Staré vinice v dňoch 02.-09.8.2014. Strávili sme v Havraníkoch krásne dni. Prvý dojem z penziónu po vstupe a rozložení vecí bol veľmi pozitívny a pozitívne pocity v nás zostali až do konca pobytu. Všetkým sa veľmi páčilo prijemné a domácky milé prostredie, situované na okraji národného parku Podyjí. Priestory nás prekvapili čistotou a vysokou úrovňou praktičnosti zariadenia s možnosťou uloženia bicyklov, terasa s grilom a pod ňou vínny sklípek ... Čo viac už potrebuje cyklista? Boli sme milo prekvapení aj priateľským prístupom vlastníkov penziónu, ktorí nám poradili a pomohli aj pri upresňovaní trás našich výletov, podali nám informácie o atraktívnych prírodných a historických pamiatkach širokého okolia. Penzión Staré vinice v spojení s jedinečnou prírodou vrelo odporúčame jednotlivcom, rodinám ale aj skupinám turistov a cykloturistov. Ešte raz napíšeme to, čo sme vyslovili pri odchode z penziónu. Ďakujeme a ak budeme mať možnosť, prídeme zas. Cyklisti a turisti, členovia a sympatizanti občianskeho združenia ATSB .

Milan Šipöcz, 3. 9. 2014

Byli jsme zde ubytováni několik nocí v posledním týdnu prázdnin.I když nebylo optimální počasí, dovolená byla velmi pěkná i díky perfektnímu ubytování v penzionu Staré vinice.Ochutnávkový stánek Znovínu Znojmo byl pěkně "při ruce" :-)

Jaroslav Dvořák, 1. 9. 2014

Chodíme už viac rokov bicyklovať po zemiach slovenských a českých a darí sa nám nachádzať príjemné miesta a milých ľudí. Týždňu strávenému vo Vašom penzióne možno v tomto ohľade sotva čo vytknúť - ďakujeme Sedlákovci! Milovníci bicykla, prírody a dobrého vína, hor sa do Havraníkov.

Drahomír Marenčík, 13. 8. 2014

Strávili jsme tady úúúúúžasný týden:-)!Pohoda, klid, milo, vstřícno.Ubytování bezkonkurenční - čisto, voňavo.Přístup majitelů byl více než vstřícný a cokoli jsme potřebovali nebyl problém.. Takže pějeme jen samé ódy:-). Ještě jednou veliké díky. Jirka a Kačka

Kateřina Austová, 24. 6. 2014

S kvalitou ubytování, s přístupem majitelů a s prostředím jsme byli velmi spokojeni. Můžu jen doporučit.Zdravíme a přejeme hodně sil do další práce. Bulawovi, 20.6.2014

Kamila Bulawová, 20. 6. 2014

Ubytování na krásném a klidném místě na konci obce. Pokoje čisté, nové, dostatečně velké, velmi vkusně a prakticky zařízené. Majitelé milí a vstřícní. Můžeme jen doporučit, byli jsme velice spokojeni.

Zdeňka Palátová, 12. 5. 2014

Při našem pobytu v září jsme byli velmi spokojení jak s kvalitou ubytování tak s polohou penzionu. Apartmány jsou moderně zařízeny a nic nám v nich nechybělo.A majitelé penzionu nám vyšli vstříct ve všem co jsme potřebovali.Mohu jenom doporučit a už se moc těšíme na příští rok kdy přijedeme znovu.

Karel Haupt, 10. 11. 2013

Stránka: ... | | | 6 |